БЕРДЯНСЬКСЕЗОН 2023

У Бердянську відкрився РАЙпарк

22 / 07 / 2021

Однією класної локацією для відпочинку на узбережжі Азовського моря стало більше.

Приємні перетворення торкнулися курортний мікрорайон «Колонія». У самому центрі району довгий час знаходився звичайний пустир. Зарослий, з горами сміття, пляшок і іншим мотлохом.

Знайшлися ентузіасти, які не просто там навели порядок, але і перетворили в одну з найбільш привабливих зон відпочинку Бердянська.
Ініціатива створення РАЙпарка належить місцевому підприємству «Азмол». Спочатку на території висадили сливову алею і розбили кілька клумб.

Далі додали акуратні доріжки з тротуарної плитки, поле для пляжного волейболу, кілька дитячих ігрових зон і багато зелених насаджень.

Центральної локацією можна вважати концентричну майданчик, яку використовуватимуть під масові заходи та концерти.
Ну і лавочки у вигляді овочів і фруктів – оригінальна отсилочка до аграрної історії саме цього мікрорайону.

Загалом, відмінний вид і запевнення ініціаторів РАЙпарка, що його будуть поступово масштабувати, покращувати, додавати нові локації. За повідомленнями місцевих ЗМІ, можливо, тут з’явиться і міні-футбольний майданчик з синтетичним покриттям.

Найпопулярніший літній курорт України за запитами в системі Google, як бачимо, із задоволенням підтримує загальний тренд на благоустрій. І в самому Бердянську та на Бердянській косі постійно реалізовуються різного роду об’єкти, які однозначно привертають ще більшу увагу до місцевих курортів.
Хороший темп і приклад правильного розвитку туристичного центру.

До речі, наближається середина літа, і в Бердянську зараз самий розпал курортного сезону.

Не втрачайте часу. Пакуйте валізи, бронюйте готелі, приватний сектор Бердянська і бігом на Азовське море. Найправильніше місцезнаходження в літню спеку.
Рекомендуємо!