БЕРДЯНСЬКСЕЗОН 2023

Дитячий лагерь

22 / 07 / 2021

«Червоній гвоздиці» виповнилося 50 років!

Один з кращих дитячих оздоровчих центрів України, розташований на Бердянській косі, відсвяткував півстолітній ювілей.

5 червня 1971 року в «Червону гвоздику» на Азовському морі заїхали перші школярі. І з тих пір центр планомірно розвивався, удосконалював інфраструктуру. Зараз це справжній літній магніт для дітей не тільки Азовського узбережжя, а й всієї України.

Комфортні умови проживання, широкі піщані пляжі в 100 метрах від корпусів, збалансоване харчування, футбольні майданчики, поле для міні-гольфу, басейн, обладнання для водного екстриму і багато іншого. Так виглядає дитяче щастя.

Одночасно «Червона гвоздика» здатна розмістити близько 600 школярів. Щороку адміністрація центру додає щось новеньке, намагаючись здивувати і порадувати як постійних гостей, так і тих, хто приїжджає в Бердянськ вперше.

Початок першої оздоровчої зміни 2021-го року перетворилося на справжнє свято. Творчі номери, посмішки, святковий концерт.

Відмінний фундамент для успішного літнього сезону.

Колектив центру акцентується не тільки на пляжному відпочинку. Тут намагаються наситити програму перебування школярів цікавими екскурсіями, спортивними турнірами, гуртками за інтересами та багатьма іншими опціями.

20 днів батьки можуть бути спокійними за своїх дітей. Знаючи, що вони повернуться додому здоровими і емоційно зарядженими.

Літо традиційно розбите на чотири оздоровчі зміни. Тому якщо ви ще роздумуєте: куди відправити дитину на морський відпочинок – радимо звернути увагу на Бердянську косу і, безпосередньо, «Червону гвоздику». Відмінний варіант, перевірений часом і підкріплений численними захопленими відгуками маленьких відвідувачів.

Діти дуже чекали цього літа. Необхідно надати їм можливість провести його так, як вони захочуть.