БЕРДЯНСЬКСЕЗОН 2021

Літо 2021 у Бердянську

25 / 03 / 2021

Фестивалі джазу, юшки, кіно і багато розваг для молоді
У культурного Бердянська великі плани на літо – 2021. Приєднуйтесь.

Курорт на Азовському морі готується здивувати туристів великої розважальною програмою. Очевидно, що у гостей міста буде маса варіантів якісно і емоційно провести час крім безпосередньо відпочинку на пляжах Бердянської коси .

Бердянськ завжди вмів інтригувати незвичайними фестивалями. І до наступного літа готовий зарядити по повній програмі.

Вже точно відновиться Бердянський міжнародний кінофестиваль. Проект затверджений і навіть профінансований. Тому в кінці літа і бердянці, і туристи зможуть побачити не тільки якісне кіно, а й багатьох улюблених артистів.

Крім того, влітку в Бердянську пройде і фестиваль джазової музики. Молодіжні заходи будуть проходити на Приморській площі практично весь курортний сезон. до

Дню міста, в вересні, планують проведення дуже колоритного свята – фестивалю юшки.

Також оголошено тату-фестиваль, запланований на 26-28 червня в міському палаці культури імені Шевченка.
В адміністрації міста запевняють, що в найближчі місяці графік незвичайних проектів буде ущільнюватися. Крім того, дуже сподіваються, що цього не зможуть перешкодити фактори, вже порядком набили оскому, і про які навіть не хочеться згадувати.

Віримо в краще … І відзначаємо, що в Бердянську крім теплого моря, красивої природи і дивовижною Бердянської коси є ще маса опцій для класного відпочинку, який однозначно запам’ятається кожному туристу.

Середина березня – саме час подбати про літній відпустці. Бердянськ однозначно повинен бути у вашому списку місць, рекомендованих до відвідування.
Відчуйте весь колорит українського півдня. Вас чекають якісний відпочинок, заряд здоров’я і маса позитивних емоцій.
Радимо відчути биття серця Азова. Уперед до літа-2021!

бердянська коса