БЕРДЯНСЬКСЕЗОН 2021

Бердянськ – найкраще місце для дитячого відпочинку та оздоровлення

25 / 02 / 2021

Оздоровчі центри для школярів потрапили в дуже непросту ситуацію. Але в Бердянську до літа вони будуть готові на 100 відсотків.

У зв’язку з карантинними обмеженнями в 2020-му році сектор дитячого літнього відпочинку постраждав чи не найбільше. Заїзд школярів уряд дозволив тільки на одну серпневу зміну. І то з 50-процентним завантаженням кімнат. У зв’язку з цим практично всі дитячі оздоровчі центри Бердянська зазнали збитків.

В даний час вони активно готуються до літнього сезону-2 021. За наявною інформацією, більшість путівок на всі оздоровчі зміни вже розкуплені, адміністрації установ сподіваються на благополучне епідеміологічну ситуацію і відсутність обмежень.

У Бердянську місцева влада готова допомогти в підготовці лідеру в сфері дитячого оздоровлення КП «Червона гвоздика» . Для якісного старту в червні центру, який розташовується на Бердянській косі, виділять 1,2 мільйона гривень.

Можна не сумніватися, що українські школярі заїдуть в класні умови на самому березі моря.
«Червона гвоздика» – один з кращих дитячих таборів України.

 

табору

У 2021 році йому виповнюється вже 50 років. Але при цьому він постійно модернізується, покращує умови проживання та оздоровлення.

Місткість – близько 700 осіб, вісім двоповерхових корпусів. Майже 300 метрів широких піщаних пляжів в 50 метрах від місць проживання. На доглянутій внутрішньої паркової території розташовуються зони відпочинку, басейн, міні-футбольний майданчик з синтетичним покриттям, поле для міні-гольфу та сцена для творчих заходів.

Зручна їдальня, кінотеатр, спелеокамера і багато інших опцій, які роблять відпочинок тут просто незабутнім.

Маленький дитячий рай на Бердянській косі. Хочеться вірити, що наступного літа йому нічого не завадить і тисячі українських дітей якісно оздоровляться на узбережжі Азовського моря.