БЕРДЯНСЬКСЕЗОН 2022

Дінопарк

14 / 06 / 2021

У Бердянську відкрився парк дінозавров.  Ще один незвичайний розважальний проект на Бердянській косі.

Величезного розміру рептилії часів Юрського періоду розташувалися в самому початку курортної зони в сотні метрах від узбережжя Азовського моря.

Останнім часом Діно -парк набувають популярності в Україні. Дійшов тренд і до Бердянська. Відкриття нового об’єкта відбулося 11 червня. І з перших же днів він став центром тяжіння відвідувачів. Особливо самих маленьких.

В Дінопарк встановлено безліч рухомих моделей динозаврів.

А під них створили і максимально реалістичні оазиси проживання. Загалом, повне занурення в період розвитку планети, коли на ній правили тварини-гіганти.

Крім того тут розташований музей, лабораторія для дослідження древніх гігантів, вертольоти, автобус, лабіринт, вишки, а також фігури ловців за хижаками. Фудкорти , батути, столики під парасольками доповнюють незвичайну локацію.

Місце однозначно рекомендовано до відвідування.

Варто відзначити, що в безпосередній близькості від парку динозаврів розміщуються ще кілька привабливих об’єктів, які користуються популярністю як у самих бердянців , так і у численних туристів.

У пішої доступності аквапарк « Акваленд », зоопарк «Сафарі» і дельфінарій «Немо».

Бердянськ доводить, що привабливий не тільки пляжами, морем і красивою природою. Розважальна інфраструктура на рівні кращих курортів країни. Власне, це і забезпечує Азовського узбережжя стабільний потік відпочиваючих.

поїзд море Бердянськ

Ви можете стати частиною захоплюючого річного пригоди. Приїжджайте на Бердянську косу. Тут є все, що потрібно для якісного морського відпочинку. Тепер ще й динозаври.