БЕРДЯНСЬКСЕЗОН 2022

Бердянську косу активно озеленюють

27 / 04 / 2021

Бердянську косу активно озеленюють
Головну пам’ятка курорту чепурять до сезону і засаджують новими деревами.

Благоустрій Бердянської коси йде повним ходом. З настанням тепла і по-справжньому сонячних весняних днів стартували екологічні акції, в яких масово беруть участь жителі курорту.

У «Міжнародний день навколишнього середовища» бердянці прибрали накопичився за зиму сміття з міських вулиць. І основну увагу приділили території коси. В її ближній частині висадили близько 300 дерев. Головним чином це саджанці «залізного» дерева (південний каркас) і акації.

Крім безпосередньої екологічної складової ідея несе і інший сенс. Цими деревами перекривають зелені зони, які борознять своїми протекторами не зовсім свідомі автомобілісти. Тепер природну гармонію порушувати не будуть. Бердянська коса буде зберігатися доглянутою і привабливою.

Відпочинок на Бердянській косі вже багато років залишається в топі переваг внутрішніх туристів. Крім того, що цей куточок сам по собі виглядає неймовірно мальовничо, саме тут розташовуються унікальні лиманові озера. На їх дні – мулові відкладення, що володіють цілющими властивостями. Цю бруд активно використовують місцеві санаторії. Тому відпочинок на курорті багато поєднують з якісним оздоровленням.

Бердянці дуже уважні до своїх ресурсів. Тому всіма силами намагаються їх не тільки зберегти, а й примножити. Такого ж поведінки чекають і від численних туристів.

Екологічні акції будуть активно форсувати під час, що залишився до початку активного курортного сезону. А до літа залишилося всього лише трохи більше місяця.

Визначайтеся з місцем довгоочікуваного відпочинку. Вибирайте Бердянськ