БЕРДЯНСЬКСЕЗОН 2021

Ліга сміху

01 / 04 / 2021

У Бердянську стартував другий сезон регіональної «Ліги Сміху»
В останні вихідні березня на узбережжі Азовського моря з’їхалися гумористи зі всієї України.

27 березня в Міському палаці культури курортного міста відбувся відбірковий гала-концерт другого чемпіонату «Ліги Сміху». 16 команд, що представляють Київ, Запоріжжя, Дніпро, Маріуполь, Лисичанськ, Пологи, Мелітополь, Харків і безпосередньо сам Бердянськ боролися за право пройти в основний сезон.
За підсумком тренери-гумористи відібрали 10 колективів, які і визначать кращого в чемпіонаті з гумору.

Сама Бердянська ліга носить досить значущий статус. У минулому році відразу дві команди, складені з тренерів і учасників регіоналки, в результаті потрапили в головний телевізійний формат на каналі 1 + 1. Це «ХПЗЯ» і «Назва команди. Місто”. Сам курорт разом з ефірами своїх гумористів отримав і добрячу порцію реклами.
Власне, сама ліга не тільки захоплює місцеву і приїжджих молодь корисним заняттям, а й, одночасно, популяризує відпочинок в Бердянську.

Найприємніше для учасників, що ігри основного сезону потрапляють на період відпусток. Разом зі змаганнями в гуморі, можна буде провести час і на пляжах Бердянської коси. А туристи отримають прекрасну опцію у вигляді незвичайного і веселого заходи.

У Бердянську намагаються всіма можливими способами урізноманітнити культурну програму.

Чемпіонат України з гумору став одним з найуспішніших телевізійних проектів останніх років і перетворився в ціле молодіжний рух. Приємно, що практика подібних івентів приживається і на одному з найпопулярніших морських курортів країни.

Загалом, якщо ви хочете поєднати якісних літній відпочинок, оздоровлення з чимось по-справжньому цікавим і незабутнім – вам точно в Бердянськ.
До літа-2021 залишилося якихось два місяці.

Зробіть правильний вибір. Відправляйтеся на Азовське море. Вам сподобається.

ДЮНА ТЕРИТОРІЯ