БЕРДЯНСЬКСЕЗОН 2023

Центральний пляж Бердянська

22 / 07 / 2021

Центральний пляж Бердянська прикрасять за гроші ООН

Територію обіцяють зробити показовою. На пляжі створять інфраструктуру з урахуванням потреб не тільки дорослих, але так само дітей та інвалідів.

Центральний пляж Бердянська примикає до на дбайливого і торговому порту. Це одне з найбільш щільних місць концентрації людей, кафе, розважальних центрів. Навряд чи хоч один турист, який приїжджав на головний курорт азовського узбережжя , не відвідувала Приморську площу і центральний пляж.

У Бердянська з’явилася відмінна можливість перетворити його в виключно доглянуту зону з високими стандартами організації відпочинку.

Причому за кошти зовнішніх інвесторів.

Програма розвинений ія ООН готова виділити місту близько 300 тисяч гривень. Якраз для створення зразкового пляжу. В тому числі , і з урахуванням потреб маломобільних груп. На площі біля урізу води повинні бути під’їзди до моря, спеціальні фонтанчики, душ, тіньові навіси.

Проект розрахований виключно на пляжі з комунальною формою власності. Від Бердянська потрібна проектна документація.

Навряд чи ідея буде реалізована в нинішньому сезоні. Але за неї щільно взялися влади. І, можливо, до наступного курортного періоду центральний пляж стане ще й кращим.

В цілому, бердянці дуже уважно стежать за станом своїх пляжних територій. І на Бердянській косі, і в самому місті все чистенько, доглянуто. Власне, це можна простежити по Веб-камерам, спрямованих на більшість найпопулярніших місць масового релаксу .

Тут т ак , як і повинно бути на курорті, який розраховує на стабільний інтерес відпочиваючих.

Щороку планка умов, рівня сервісу підвищується. Приємно усвідомлювати, що Бердянськ витримує туристичну конкуренцію.

Хочете зрозуміти чому? Замовляйте квитки, житло і приїжджайте на Азовське море. Ви все зрозумієте самі.