БЕРДЯНСЬКСЕЗОН 2022

Мелітополь-Бердянськ

09 / 03 / 2021

В 2021-му відремонтують трасу до Бердянська з боку Мелітополя
Ще один великий інфраструктурний проект, який точно піде на користь популярному курорту на Азовському морі .

В рамках «Великого будівництва» в нинішньому році повністю замінять покриття на магістралі, що сполучає Бердянськ і Мелітополь . Про це розповів голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух.

За словами чиновника, проектна документація готова, тендер уже оголошений. Після процедури роботи стартують. У Бердянську розраховують, що все це станеться в максимально короткі терміни.

У минулому році Бердянськ отримав прекрасну під’їзну дорогу з боку Запоріжжя . Мільярдний проект зробив подорож до Азовського моря зручним, комфортним і набагато швидшим.

дорога в бердянськ

Мелітопольська траса надасть такі ж можливості і жителям півдня України, які вважають за краще бази відпочинку і санаторії Бердянської коси .

До слова, підготовка на самих курортних об’єктах йде повним ходом. Особливо це стосується оздоровчих лікарень. З досвіду минулих сезонів перші санаторії Бердянська відкривалися вже в кінці березня – початку квітня. На травневі свята вже практично всі працювали в режимі щільної завантаження.

«Коронавірусние» 2020 ий, звичайно, статистику зіпсував. Але зараз в Бердянську все сподіваються, що наступний курортний сезон пройде без подібних форс-мажорів.
Варто відзначити, що відпочинок і лікування на початку сезону має ряд переваг. Особливо це стосується цінової політики. У весняних заїздах тарифи досить приємно дивують.

Так що відпочинок в Бердянську і лікування в санаторіях Бердянської коси можна переглянути вже зараз. І з’їздити до Азовського моря вже найближчим часом.
Тим більше, заодно можна і протестувати нові дороги? Їдемо?