БЕРДЯНСЬКСЕЗОН 2022

У Бердянську плюс два оригінальних пам’ятника

31 / 05 / 2021

У Бердянську плюс два оригінальних пам’ятника
Колекція незвичайних архітектурних форм популярного морського курорту поповнилася двома свіжими примірниками.

Химерні пам’ятники – одна з візитівок Бердянська. На початку нульових тут пішла мода на такого роду об’єкти. І станом на даний момент навряд чи яке українське місто може посперечатися з азовських курортом в кількості і різноманітності форм гранітних і металевих форм.

Більшість з них сконцентровані в центрі міста і в районі набережної.

З найбільш відомих: пам’ятник бичку годувальнику, сантехніку Василю, Дітям лейтенанта Шмідта, туристам, дачникам, хлопчикові-рибачку, крісло виконання бажань і багато інших.

І цей список постійно збільшується.

Кілька днів тому біля гуртожитку Бердянського державного педагогічного університету встановили пам’ятник студентам. На залізному підставі розташований портфель з приладдям та інші атрибути класичної студентського життя: тапочки, книги, кружка і кип’ятильник.

А до початку курортного сезону на Приморській площі планують встановити крутий залізний байк «Примарний гонщик».

Пам’ятник вже готовий і чекає першого червня для офіційного відкриття.

Обидві роботи – творіння місцевого умільця Олександра Шапошника, одного з кращих майстрів ковальської справи в Україні. На його рахунку кілька десятків крутих проектів, що прикрашають курортний Бердянськ і мерехтливих на численних фото туристів з усієї України.

Впевнені, що і два нові об’єкти стануть популярними фотолокація, до яких потягнуться відпочиваючі. А потягнуться зовсім скоро …
Кілька днів і настає пора відпусток.

Море, пляж, освіжаючий коктейль. Колоритний і незвичайний Бердянськ чекає всіх в гості.