БЕРДЯНСЬКСЕЗОН 2021

Динопарк на Бердянській косі

15 / 04 / 2021

На Бердянській косі з’явиться «Парк динозаврів»
До наближається курортного сезону туристичний центр на Азовському морі обзаведеться ще одній класній локацією.

До червня на початку Бердянської коси планують розмістити оригінальний Динопарк. Роботи стартували кілька місяців тому і в даний час йдуть повним ходом. До початку масового напливу туристів автори проекту сподіваються почати приймати відвідувачів.

Об’єкт розташується в районі вже полюбилася зони відпочинку, де сконцентровані аквапарк «Акваленд», дельфінарій «Немо» і зоопарк «Сафарі».
За що надходить, саму зону обіграють під «Парк Юрського періоду». Моделі динозаврів будуть максимально реалістичними, в розмір своїх доісторичних оригіналів. Фігури будуть рухатися, гарчати … Тут же обладнають музей і палеонтологічний лабораторію.

Майбутній Динопарк є частиною системи Attractions Factory. Об’єкти такого плану останнім часом з’явилися в багатьох містах України і користуються серйозним інтересом. Можемо вважати, що питання з відвідувачами на популярному морському курорті також буде благополучно вирішено.

Бердянськ в черговий раз демонструє свій динамічний розвиток. Місто цікаве для туристів, а, отже, і для інвестицій. Навіть в не зовсім благополучний економічний час для всієї країни.

І головне в цьому, що відпочинок на морі, якісне оздоровлення доповнюються очевидними бонусами у вигляді насиченої культурно-розважальною програмою. Тому, плануючи літню відпустку в Бердянську, відразу подумайте над туристичними екскурсіями. І забийте в свій графік відвідування Динопарк. Припускаємо, що ця подія залишить по собі світлі емоції і враження