БЕРДЯНСЬКСЕЗОН 2022

На Бердянській косі заробив ще один аквапарк

04 / 07 / 2021

На Бердянській косі заробив ще один аквапарк
Одне з головних відкриттів сезону-+2021 на узбережжі Азовського моря.

У Бердянську з’явився вже другий аквапарк. Популярний у відпочиваючих об’єкт місткістю 500 чоловік розмістили на території однієї з кращих баз відпочинку «Золотий берег» на дальній косі.

Кілька найпопулярніших атракціонів, гірки, басейн, шезлонги, чудова паркова зона і багато інших опцій, які допоможуть зробити відпочинок в Бердянську незабутнім. Відмінний варіант веселого проведення часу з сім’єю або дружньою компанією.

Нагадаємо, що на відомому українському морському курорті вже давно позитивно зарекомендував себе один з найбільш містких аквапарків не тільки в Україні, але і в Європі «Акваленд». Він розташований в ближній частині Бердянської коси.

Поруч з Динопарк, дельфінарієм«Немо» і зоопарком «Сафарі»

Динопарк Брд
Ажіотаж по відношенню до «АКВАЛЕНД» традиційно настільки великий, що попит іноді перевищує пропозицію. У багатьох відпочиваючих вже як правило: відвідування узбережжя Азовського моря обов’язково пов’язане з візитом на водні атракціони.

Тепер же і у бердянців, і у туристів є прекрасний вибір і можливість для порівняння. Хоча відвідування будь-якого аквапарку в Бердянську – це гарантований заряд позитиву і тест екстремального сприйняття.

Зараз Бердянськ – одне з найгарячіших місць на карті України. Курортний сезон йде повним ходом.

Приватний сектор, бази відпочинку, санаторії Бердянської коси переживають пік напливу туристів. Температура води в Азовському морі прогрілася до +27 градусів за Цельсієм.

Знаходження будинку зараз – схоже на злочин. Тому ви просто зобов’язані скористатися можливістю відправитися в подорож до великої води.
Радимо Бердянськ. Тим більше, що тут тепер зустрічають гостей вже два сучасних аквапарку і ще маса сюрпризів, які ви обов’язково оціните.